Nyheter Horecanytt.no - Uke 32

Ledelsen i BFSN: Per Knudsen, Vidar Korneliussen, Arne Dalseng, Bjørn Arild Eliassen, Kristian Ekström og Erik Skau Hovde. Frederik Bøe var ikke tilstede da bildet ble tatt. (Foto: BFSN)

Aktivt år for BFSN

Det deltok 50 personer fra 43 medlemsbedrifter da BFSN (Bransjeforening for Storkjøkkenleverandører i Norge) hadde årsmøte. Den store aktiviteten til nytte for medlemsbedriftene og et godt årsmøteprogram er bakgrunnen for den rekordstore oppslutningen om årsmøtet. - Det siste året har nok vært det mest aktive i foreningens 32-årige historie, forteller daglig leder i foreningen, Arne Dalseng.

Les mer (02.08.09)

Andre nyheter:

» Søker lokale godsaker» Mange nordmenn på Vinexpo» Rose`s Cup med norsk premiere i september» Matprisen 2009 til Helgøs Matsenter
Annonse
EmediateAd
Annonse
EmediateAd
Annonse
EmediateAd
Gjestehavna og kiosken på Østre Bolærne skal drives videre i fylkesregi.

Vestfold fylkeskommune tar over driften av Østre Bolærne

Vestfold fylkesting har vedtatt å sikre videre drift på Østre Bolærne. Leirskoleprogrammet gjennomføres, og båthavna, restaurant og kiosk drives videre så lenge dette går i overskudd. Likeså gjennomføres overnattinger og arrangementer som det er grunn til å tro går i pluss.

Les mer (04.08.09)
Annonse
EmediateAd
Ønsker du ikke lenger å motta nyhetsbrev fra www.horecanytt.no? Klikk her.